Chirurg Dziecięcy – Radosław Krakowski

Chirurgia dziecięca to szczególny dział chirurgii. Naczynia i narządy są mniejsze niż u osób dorosłych, wymagają więc większej precyzji, pewnej ręki i przede wszystkim, ogromnego doświadczenia. Jeżeli więc potrzebujesz konsultacji z zakresu chirurgii, jeśli później twoje dziecko ma być operowane, zawsze szukają najlepszych specjalistów. Takim jest doktor nauk medycznych Radosław Krakowski.

Jest to specjalista z zakresu chirurgii dziecięcej, specjalizuje się on w leczeniu naczyniaków oraz innych wad lub zmian naczyniowych. Ponadto w zakres jego specjalizacji wchodzi leczenie oparzeń i blizn po oparzeniowych u dzieci. Już od 13 lat pracuje on w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Karolinska w Sztokholmie, w Szwecji. Swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocim a także w Klinice Leczenia Laserami w Neukoln Berlin. Od lat ponadto bierze czynny udział w wielu światowych zjazdach min. Internation Society for the Study of Vascular Anomalies, skandynawskich Nordic Society for Vascular Anomalies. Jest również członkiem European Club for Paediatric Burns.

Uczestniczył również w szkoleniach z zakresu chirurgii wad naczyniowych, mikrochirurgii, leczenia oparzeń, chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej. Warto poszukać opinii o doktorze Radosławie Krakowskim w internecie. Wypowiadają się tam rodzice dzieci, które były operowane i są to opinie bardzo pozytywne. Najlepiej to świadczy o wielkim doświadczeniu doktora Radosława Krakowskiego. Zdając się na jego doświadczenie, mamy pewność co do późniejszych efektów.