Profesjonalny Kantor Internetowy

Nie tylko ci, którzy mają kredyty w obcej walucie leczy również osoby, które często podróżują, szukają jak najtańszych sposobów wymiany waluty. Coraz częściej również osoby, które za granice wyjeżdżają jedynie na wakacje, i dla których kurs euro ma znaczenie korzystają z wymiany walut w internecie. Bez wątpienia na dzień dzisiejszy to właśnie tam można robić to najtaniej i najszybciej. Wśród kantorów internetowych wartym zainteresowania jest Rkantor.com, który oferuje wymianę walut nawet tym osobom, które nie mają konta walutowego.

Jak w tym kantorze wymienia się gotówkę? Należy najpierw zarejestrować się w serwisie, za co aktualnie otrzymuje się 1000 punktów, które można wykorzystać później do obniżenia spreadów. Po rejestracji wpłaca się na konto w serwisie kwotę, jaką chcemy wymienić, następnie wymieniamy ją na potrzebną nam gotówkę. Wymienioną walutę możemy wypłacić w dogodny dla nas sposób. Osoby, które mają konto walutowe, mogą po prostu przesłać walutę za darmo bezpośrednio na nie. Jeżeli nie posiadamy konta walutowego, można walutę odebrać w oddziale banku Raiffeisen Polbank, bankomacie Euronetu, gdy jest to waluta PLN lub EUR w tym celu należy skorzystać z kodu SMS. W innym przypadku można zlecić wypłatę za pośrednictwem usługi kurierskiej Inpost.

Korzystanie z Rkantor.com jest bezpłatne, podobnie jak wpłaty i wypłaty. Dlaczego taka wymiana jest korzystna? Pozwala na każdej transakcji zaoszczędzić nawet do kilku procent. Szczególnie więc jest to korzystne przy większych wymianach, takich jak np. raty kredytu we frankach. Wymieniając w banku czy w kantorze stacjonarnym trzeba liczyć się z wyższymi spreadami oraz prowizjami. Jak łatwo się przekonać kantor internetowy walut to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób pragnących wymienić pieniądze tanio, szybko i bezpiecznie